Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  1. Úvod
  2. Články, rady a tipy

Články, rady a tipy

Krbové - kachle - krby.sk - rady, tipy, zaujímavosti

Najnovšie články

24.03.2019
Sporáky na tuhé palivá sú stále obľúbené pre chaty, chalupy i do kuchyne rodinných domov. Krbový sporák umožňuje variť, ohrievať pokrmy, piecť v rúre a zároveň vykurovať miestnosť.
23.03.2019
Prostredníctvom nášho e-shopu Vám ponúkame možnosť vybrať si z veľkého množstva modelov krbových kachlí, pecí a piecek z pohodlia domova a nechať si doručiť vybraný tovar domov alebo na chatu.
23.02.2019
Pre bezpečné a úsporné kúrenie v krbe je dôležité mať kvalitný krbovú vložku s dobrými parametrami ako je účinnosť spaľovania, výkon krbovej vložky, energetická trieda, spotreba paliva atď. Už dlhé roky sú obľúbené liatinové krbové vložky pre svoju vysokú akumulačnú schopnosť a dlhú životnosť.
20.11.2016
Dovre je belgická spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj, výrobu a predaj krbových vložiek a krbových kachlí z vysokokvalitnej liatiny. Za roky svojho pôsobenia sa spoločnosť stala etalónom kvality pre odlievanie železa. Produkty Dovre sú charakteristické svojou kvalitou, atraktívnym vzhľadom.
20.11.2016
Spoločnosť HAAS+SOHN Rukov s.r.o. je jedným z nejvýzamnějších českých výrobcov krbových kachlí, kachľových pecí a krbov s tradíciou viac ako 160 rokov. Značka ponúka široký kompletný sortiment obsahujúci krbové kachle, krbové kachle s výmenníkom, krbové stavebnice, sporáky na tuhá paliva.
Článkov na stránku 102030

©RB Business 2015

Blog - články a rady

Liatinové krbové vložky KF Design

 

Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

 

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 17.00
2021 RB Business Slovakia, s. r. o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.