Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  1. Úvod
  2. Články, rady a tipy
  3. Kvalitné ale lacne liatinové krbové krbové vložky pre kozuby na úsporné kúrenie
23.02.2019

Kvalitné ale lacne liatinové krbové krbové vložky pre kozuby na úsporné kúrenie

Pre bezpečné a úsporné kúrenie v krbe je dôležité mať kvalitný krbovú vložku s dobrými parametrami ako je účinnosť spaľovania, výkon krbovej vložky, energetická trieda, spotreba paliva atď. Už dlhé roky sú obľúbené predovšetkým liatinové krbové vložky pre svoju vysokú akumulačnú schopnosť a dlhú dobu odovzdávanie tepla a dlhšiu životnosť liatinových dielov.

Liatinové krbové vložky sú vhodné predovšetkým pre krby do domov, ktoré sú celoročne obývané a krb je používaný niekoľko mesiacov vkuse v nepretržitej prevádzke alebo s malými prestávkami.

Ak chcete, aby Vám krbová vložka dlho vydržala a dlho topila bez problémov, je dôležité, aby krbová vložka bola vyrobená z kvalitné liatiny. Ono totiž nie je liatina ako liatina. Dôležité je správne namiešanie zmesi, kvalitné spracovanie a odliatie liatinových dielov. Neodporúčame preto nákup liatinových krbových vložiek z Číny alebo od pochybných značiek za veľmi nízke ceny.

Ak hľadáte liatinovú krbovú vložku za výhodnú cenu, ale v dobrej kvalite a s výbornými technickými parametrami, odporúčame Vám liatinové krbové vložky KFD - KF Design z našej ponuky. U týchto krbových vložiek z liatiny je najlepší pomer ceny a kvality na trhu.

Kozubové vložky KF Design sa vyznačujú kvalitným prevedením liatinových odliatkov a usadenie skla aj u rohových krbových vložiek a výbornými technickými parametrami - vysokou účinnosťou spaľovania, nízka spotreba, dvojstupňové spaľovanie, systém oplachu skla, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, celoliatinové ohnisko, vyrobené v EU.

Vyberte si liatinovú krbovú vložku KF Design podľa svojich potrieb v našom e-shope alebo nás kontaktujte.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

©RB Business 2015

Blog - články a rady

Liatinové krbové vložky KF Design

 

Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

 

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 17.00
2022 RB Business Slovakia, s. r. o.