- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Wanders PECAN ECO L krbové kachle
Wanders PECAN ECO L krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wanders PECAN ECO L krbové kachle4 860,00 €/ ks3 951,22 € bez DPH
Chcete si vychutnávať úžasné kachle na drevo a zároveň šetriť náklady aj životné prostredie? Holandský výrobca Wanders s krbovými kachľami Pecan Eco dáva odpoveď na túto otázku. Kachle majú dokonalé spaľovanie a akumuláciu z prírodného kameňa mastenca. Mastenec má tú vlastnosť, že veľmi dlhú dobu drží teplo, čo v praxi znamená, že kachle spotrebujú menej dreva na vykúrenie miestnosti, než celo-oceľové kachle. Pecan Eco týmto šetrí drevo aj životné prostredie a zároveň poskytuje nádherné teplo, ktoré si môžete vychutnať. Kachle majú veľký rozsah výkonu, vysokú účinnosť 82%, odolnú bez-roštovú výmurovku zo žiarobetónu, možnosť externého prívodu vzduchu, jednoduchú obsluhu, masívnu konštrukciu.
Pecan Eco L je najvyššia verzia z celkom troch veľkostí. Ešte sa ponúka menšia verzia M a najmenšia S.
Technické parametre:
| Energetická náročnost: | A+ |
|---|---|
| Nominální výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 80 - 240 m3 |
| Účinnost: | 82 % |
| Rozměr - V x Š x H: | 1493 x 574 x 481,5 mm |
| Ø kouřovodu: | 150 mm |
| Barva: | černá |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen: | 164,5 mm |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Ø trubky externího přívodu vzduchu: | 80 mm |
| Vzdálenost od země po střed trubky ext. přívodu vzduchu (zadní napojení): | 443 mm |
| Vzdálenost od zadní hrany kamen po střed trubky ext. přívodu vzduchu (spodní napojení): | 96 mm |
| Netto váha (bez balení): | 350 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety | ano |
Voliteľné príslušenstvo:
Drevené / hliníkové odnímateľné madlo, hliníková kľučka: 105 €



