- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Krbové kachle Wanders
- Wanders OAK STEEL krbové kachle s bielym oceľovým podstavcom
Wanders OAK STEEL krbové kachle s bielym oceľovým podstavcom
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wanders OAK STEEL krbové kachle s bielym oceľovým podstavcom2 480,00 €/ ks2 016,26 € bez DPH
Krbové kachle Oak Steel je úplná novinka od značky Wanders vytvorená v spolupráci s vyhláseným holandským dizajnovým štúdiom studioMOM. Jedná sa o malé krbové kachle s unikátnym dizajnom a vynikajúcou účinnosťou, teda okrem toho že sú kachle moderné, pekné, nevšedné, tak sú navyše funkčné a veľmi účinné. OAK znamená v preklade dub a ponúka množstvo vzhľadových variantov. Čo sa týka vzhľadu, ponúka 3 druhy podstavcov (oceľ, drevo a chrómovaná oceľ), z ktorých si môžete ľubovoľne vyberať tak, aby vám čo najlepšie zapadli do interiéru. Základný oceľový podstavec môže byť v antracitovej alebo bielej farbe. Dvierka majú špeciálne antireflexné (pokovované) keramické sklo, ktoré púšťa o 30% menej tepla cez sklo do priestoru, čo znamená, že môžete u kachlí sedieť bližšie, než u iných kachlí bez tohto špeciálneho skla. Kachle majú unikátny originálny design, možnosť externého prívodu vzduchu, spaľovanie drevoplynov a sú vhodné do menších priestorov a nízkoenergetických stavieb.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 7 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 140 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 772,6 x 380 x 460 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | antracit |
| Horné pripojenie dymovodu: | nie |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 607,5 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | chróm 334 mm / oceľ 323 mm / drevo 324 mm mm |
| Netto váha (bez balenia): | 75 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 100 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 700 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 850 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 30 cm |
| Špeciálne sklo dvierok: | prepúšťa o 30% menej tepla |
Voliteľné príslušenstvo:
Drevený podstavec: 1030 €
Chrómovaný oceľový podstavec: 780 €
Lakovanie základného oceľového podstavca do inej farby: 375 €



