- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Krbové kachle Wanders
- Wanders MATA závesné krbové kachle
Wanders MATA závesné krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wanders MATA závesné krbové kachle5 230,00 €/ ks4 252,03 € bez DPH
Dizajnová novinka z holandskej produkcie - luxusné závesné kachle MATA. Ide o luxusný dizajnový kúsok, ktorý zaujme snáď každého. Atypické oválne tvary, široká spaľovacia komora a masívne presklenie z prednej strany i bokov robí z kachlí jedinečný solitérny kúsok do Vašej obývačky. Konštrukcia je z masívnej liatiny, čo zaisťuje maximálnu pevnosť a dlhú životnosť kachlí. Široká spaľovacia komora okrem krásneho výhľadu na oheň umožňuje vkladať dlhé polená až 60 cm. V hornej časti ohniska je katalyzátor - aktívny filter, ktorý spoločne s deflektorom z vermikulitu (izolačný materiál) sa postará o čisté a ekologické horenie s minimálnym množstvom emisií v spalinách a vysokou účinnosťou. Kachle sa jednoducho obsluhujú jedným centrálnym prívodom vzduchu a sú vybavené aj dymovou klapkou pre lepšiu stabilizáciu komínového ťahu. Krbové kachle je možné napojiť na externý prívod vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 7,7 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 80 - 240 m3 |
| Účinnosť: | 76 % |
| CO: | 0,07 |
| Rozmer - V x Š x H: | 574 x 864 x 458 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 105 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 800 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 60 cm |
Voliteľné príslušenstvo:
Adaptér na externý prívod vzduchu: 60 €





