- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Wanders ELM krbové kachle s nožičkami
Wanders ELM krbové kachle s nožičkami
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wanders ELM krbové kachle s nožičkami3 010,00 €/ ks2 447,15 € bez DPH
ELM LEGS sú elegantné moderné hranaté krbové kachle so štyrmi úzkymi nožičkami, ktoré kachliam dodajú rustikálnejší vzhľad. Ku kachliam možno zaobstarať aj drevník/podstavec o dvoch veľkostiach (M/L), ktoré sa môžu stavať na seba, vedľa seba, rôzne kombinovať. Jednoducho si ich poskladáte, ako uznáte za vhodné. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou zo špeciálneho žiarobetónu a dvierka sú z liatiny, teda s najvyššou možnou odolnosťou. Otváranie dvierok je neviditeľné, kachle nemajú na svojom povrchu žiadnu kľučku, ktorá by kazila celkový dojem a uzatváranie je automatické jednoduchým zatlačením. Kachle majú vysoká účinnosť 81%, špeciálne antireflexné sklo dvierok - prepúšťa o 30% menej tepla, čistý elegantný hranatý dizajn, neviditeľné otváranie dvierok (kachle bez kľučky), vonkajší plášť kachlí z ocele DD11 hr. 8 mm.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 200 m3 |
| Účinnosť: | 81 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 1076 x 464 x 464 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 158,5 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 903 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 81 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 460,5 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 78 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 180 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 100 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
Voliteľné príslušenstvo:
Drevník/podstavec M (45 x 45 x 22 cm - š x h x v): 335 €
Drevník/podstavec L (45 x 45 x 44 cm - š x h x v): 335 €



