- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Wanders ELM krbové kachle s drevníkom M/L
Wanders ELM krbové kachle s drevníkom M/L
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wanders ELM krbové kachle s drevníkom M/L3 010,00 €/ ks2 447,15 € bez DPH
Kachle ELM s drevníkom M/L sú elegantné moderné hranaté krbové kachle s obrovskou dizajnovou variabilitou. Môžete ich voľne kamkoľvek postaviť, alebo si môžete zaobstarať drevník o dvoch veľkostiach (M / L), ktoré sa môžu stavať na seba, vedľa seba, rôzne kombinovať. Jednoducho si ich poskladáte, ako uznáte za vhodné. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou zo špeciálneho žiarobetónu a dvierka sú z liatiny, teda s najvyššou možnou odolnosťou. Otváranie dvierok je neviditeľné, kachle nemajú na svojom povrchu žiadnu kľučku, ktorá by kazila celkový dojem a uzatváranie je automatické jednoduchým zatlačením. Kachle majú čistý elegantný dizajn a ponúkajú veľkú variabilitu vďaka drevníkom v dvoch veľkostiach.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 200 m3 |
| Účinnosť: | 81 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 776,5 x 464 x 464 (bez podstavca) mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 158,5 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 603 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 81 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 160,5 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 78 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 180 (bez podstavca/drevníka) kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 100 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
| drevník/podstavec M (45 x 45 x 22 cm - š x h x v) | 25 kg |
| drevník/podstavec L (45 x 45 x 44 cm - š x h x v) | 30 kg |
Voliteľné príslušenstvo:
Drevník/podstavec M (45 x 45 x 22 cm - š x h x v): 335 €
Drevník/podstavec L (45 x 45 x 44 cm - š x h x v): 335 €






