- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Wanders BLACK DIAMOND závesné krbové kachle
Wanders BLACK DIAMOND závesné krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wanders BLACK DIAMOND závesné krbové kachle4 690,00 €/ ks3 813,01 € bez DPH
Wanders Fires & Stoves predstavuje unikátny model na trhu. Nie je mnoho výrobcov, ktorí sa púšťajú do závesných krbových kachlí. A už vôbec nie do takých, kde máte z troch strán sklo pre maximálny pôžitok z ohňa. Black Diamond sú moderné a efektívne kachle presklené z troch strán v tvare diamantu s vrchnou pohľadovou časťou z čierneho keramického skla, ktoré ešte viac vzbudzuje pocit luxusu. Spaľovacia komora je vybavená chrbtom z vermikulitu, ktorý zaisťuje dvojité spaľovanie, teda spaľovanie plynov vytvorených ohňom a tým kachle dosahujú vyššiu účinnosť. Krbové kachle majú nenapodobiteľný dizajn, veľký rozsah výkonu, nízke emisie, dvierka na oboch bokoch, obrovskú spaľovaciu komoru = umožňuje vkladať polená až 55 cm, možnosť novo aj ako samostatne stojace kachle. Kachle je možné napojiť na externý prívod vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | až 240 m3 |
| Účinnosť: | 78 % |
| CO: | 0,08 |
| Rozmer - V x Š x H: | 693,5 / 1033,5 x 883 x 585,5 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 160 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 125 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 500 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 55 cm |
| Integrovaná komínová klapka ťahu: | áno |
| Veľkosť čelného skla (V x Š): | 492 x 804,5 mm |
| Rošt: | áno |
| Popolník: | áno |
Voliteľné príslušenstvo:
Podstavec / noha pod kachle: 305 €
Kryt na dymovod: 655 €
Adaptér na externý prívod vzduchu: 120 €





