- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- PRITY CMR
PRITY CMR
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PRITY CMR1 045,00 €/ ks849,59 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Hmotnosť | 158 kg |
| Nominálny výkon | 15 kW |
| Teplovodný výmenník | nie |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Vývod dymovodu | vrchný |
| Farva | čierna |
| Šírka | 660 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Výška | 900 mm |
| Rozmery kúreniska (Š x H x V) | 583 х 442 х 340 mm |
| Energetická účinnosť | 76,2 % |
| Spotreba paliva (drevo) | 4,9 kg/hod. |
| Maximálna dĺžka polena | 44 cm |
| Palivo | drevo, drevené brikety |
Tovar zaradený v kategóriách

