- Úvod
- KACHLE TEPLOVODNÉ
- PRITY AM W12
PRITY AM W12
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PRITY AM W121 090,00 €/ ks886,18 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Hmotnosť | 113 kg |
| Nominálny výkon do priestoru | 6 kW |
| Nominálny výkon do výmenníka | 7 kW |
| Teplovodný výmenník | ano |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Vývod dymovodu | horný |
| Farva | čierna |
| Priemer napojenia výmenníka | 3/4" |
| Kachlová | nie |
| Maximálny výkon | 13 kW |
| Rohové | ano |
| Šírka | 720 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Výška | 820 mm |
| Rozmery ohniska (Š x H x V) | 635 x 450 x 315 mm |
| Energetická účinnosť | 76,45 % |
| Spotreba paliva (drevo) | 4,3 kg/hod. |
| Objem teplovodného výmenníka (v litroch) | 7 l |
| Hmotnosť | 113 kg |
| Palivo | drevo, drevené brikety |
Tovar zaradený v kategóriách

