- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- MASTERFLAMME krbové kachle Medie I šedé
MASTERFLAMME krbové kachle Medie I šedé
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
MASTERFLAMME krbové kachle Medie I šedé1 454,00 €/ ks1 182,11 € bez DPH
Krbové kachle Masterflamme Medie vďaka svojej masívnej konštrukcii zastupujú vysoko kvalitný segment trhu. Rúrkové riešenie spaľovacej komory zaisťuje veľmi nízku rozťažnosť materiálu, vysokú kvalitu a dlhú životnosť celého zariadenia. Rúrky zaručujú maximálne odovzdanie tepla a veľmi rýchle ohriatie vzduchu prúdiaceho v rúrkach. Tento princíp vykurovania zaisťuje rovnomerné rozdelenie teplého vzduchu nielen po miestnosti, kde pec stojí, ale aj do ďalších miestností. Použité materiály pochádzajú od najväčších spracovateľov železa, ktorí zaisťujú stálu kvalitu. Kachle Masterflamme sa pýšia splnením najprísnejších technických noriem, ktoré určujú najväčšie výrobné krajiny nielen v Európe, ale aj mimo Európy.
Technické parametre:
| Typ kachlí | teplovzdušné - dvojplášťové, konvekčné |
|---|---|
| Menovitý výkon celkový | 12 kW |
| Rozsah celkového výkonu | 8 - 16 kW |
| Materiál | oceľový plech |
| Účinnosť | 79 % |
| Výhrevnosť | 160 - 320 m3 |
| Vývod spalín | 150 mm |
| Dĺžka polien | 46 cm |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť | 152 kg |
| Emisie CO (pri 13% O2) | 0,093 % |
| Spotreba paliva | 3,5 kg/hod |
| Odvod spalín | horná |
| Priemerná teplota spalín | 299 °C |
| Prevádzkový ťah | 12 Pa |
| Palivo | drevo, drevené brikety |
| Rozmer kachlí (Š x V x H) | 616 x 1078 x 562 mm |
| Rozmer skla (Š x V) | 360 x 450 x 340 mm |
| Sekundárne spaľovanie | Áno |
| Terciárny prívod vzduchu | Áno |
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer externého prívodu vzduchu | 120 mm |
| Oplach skla | Áno |
| Typ skla | panoramatické |
| Norma | EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Zák. 201/2012 Zb. od 2018 | Áno |
| Prikladanie | predné |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | HS Flamingo sro |
Fénový efekt - teplo do niekoľkých minút
krbové kachle Masterflamme je možné použiť pri vykurovaní obytných a rekreačných objektov. Vďaka rýchlej vykurovacej schopnosti a veľkosti spaľovacej komory sú tiež veľmi obľúbené vo výrobných dielňach, skladoch a iných priemyselných priestoroch. Krbové kachle Masterflamme majú vďaka svojej unikátnej konštrukcii jedinečnú schopnosť rýchlej tvorby tepla a jeho plynulú a rovnomernú distribúciu. Studený vzduch je naspodku nasávaný do rúrok, ktoré tvoria priamo spaľovaciu komoru. Tým dochádza k bezprostrednému ohrevu vzduchu a jeho vyfukovaniu späť do miestnosti. Vďaka tomuto „Fénovému efektu“ vedia kachle Masterflamme počas veľmi krátkej doby odovzdať veľké množstvo tepla a rovnomerne ho distribuovať do vykurovaných priestorov.
Dokonalé spaľovanie
zaisťuje inteligentný prísun primárneho, sekundárneho a terciárneho vzduchu do spaľovacej komory
Spoľahlivé Trojbodové zatváranie
bezproblémová obsluha po mnoho rokov je pre nás dôležitá. Trojbodové zatváranie zaisťuje správne a dlhodobé funkčné zatváranie dvierok spaľovacej komory
Dvojplášťové konvekčné kachle
v spodnej časti nasávajú rúrky studený vzduch, ktorý sa priechodom plášťa veľmi rýchlo ohrieva a je vyfukovaný do miestnosť
Možnosť ohrevu jedál
horná platňa môže byť použitá na rýchle ohrev jedál
Eko-Air-In zaisťuje centrálny prísun vzduchov pomocou externého nasávania zo zadnej časti kachlí. Kompletný spaľovací proces je riadený iba jedným ovládacím prvkom v pravom dolnom rohu krbových kachlí. Systém Eko-Air-In rovnako tak zaisťuje bezpečnosť pred výbuchom plynných častí pomocou plynulého prisávania čerstvého vzduchu. Tento inovatívny prvok zaisťuje vysokú účinnosť, zníženie spotreby paliva až o 40% a najmä šetrnosť k životnému prostrediu. Množstvo popola je minimálne.




