- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA VISPA liatinové krbové kachle
LEDA VISPA liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA VISPA liatinové krbové kachle4 220,00 €/ ks3 430,89 € bez DPH
VISPA sú jediné krbové kachle v unikátnom dizajne "s úženým pásom". Technologicky je to iba liatina ako materiál, ktorá umožní vytvoriť taký unikátny elegantno-ženský tvar. Príjemné sú aj veľké dvierka, ktoré vám umožnia maximálny pôžitok z plápolajúcich plameňov. Vďaka väčšinovému podielu liatiny majú kachle vysokú akumuláciu a účinnosť. Tieto krbové kachle majú jednoduché ovládanie pomocou jednej páčky, ktorou ovládate prívod primárneho (pod rošt), sekundárneho (oplach skla) aj terciálneho (dohorenia drevoplynov) vzduchu. Kachle obsahujú pohyblivý rošt a je v nich možné spaľovať aj hnedé uhlie. K prednostiam kachlí patrí aj ich jednoduché ovládanie, veľká akumulácia, vysoká účinnosť spaľovania, externý prívod vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1103 x Ø 522 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 261 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 150 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 124 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 265 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 200 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Spotreba paliva: | 2,0 kg/hod |
| Popolník: | áno |
| Rošt: | áno - pohyblivý |
| Rozmer skla dvierok (V x Š): | 448 x 318 mm |
Voliteľné príslušenstvo:
Adaptér na externý prívod vzduchu – zadné napojenie: 125 €




