- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA PEPPA TEC liatinové krbové kachle biely lesklý smalt
LEDA PEPPA TEC liatinové krbové kachle biely lesklý smalt
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA PEPPA TEC liatinové krbové kachle biely lesklý smalt6 180,00 €/ ks5 024,39 € bez DPH
PEPPA TEC vychádza z obľúbených kachlí Colona v krásnom čistom okrúhlom dizajne formou jednotlivých vodorovných prstencov. Peppa má však subtílnejšie telo a nízky výkon, takže sa hodí do menších priestorov. Peppa Tec sú obzvlášť vhodné do pasívnych či nízkoenergetických domov vďaka nominálnemu výkonu 3 kW a veľkej akumulácii tepla. Kachle to dosahujú vďaka vstavanému katalyzátoru tzn. špeciálnemu systému deflektora. Elektronický snímač pre "správne vykurovanie drevom" informuje o správnej teplote spaľovania a stave katalyzátora: zelená (všetko ok), modrá (príliš nízka teplota / príliš málo vzduchu alebo paliva) a červená (príliš vysoká teplota). Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou, veľkým dvojitým presklením, robustnou celo-liatinovou konštrukciou v rôznych farebných variantoch s možnosťou napojenia na externý prívod vzduchu. Dno spaľovacej komory je z veľmi odolného šamotu a zvyšok výmurovky z izolačného vermikulitu, ktorý zlepšuje horenie, perfektne izoluje a zvyšuje účinnosť. Kachle je možné tiež doplniť otočnou podložkou s hrdlom a vďaka tomu môžete aj takto ťažké kachle za prevádzky pohodlne otáčať v interiéri až o 360 °.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 3 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1311 x Ø 394 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierny lak / biely, modro-čierny, tm. modrý, tm. zelený smalt |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 197 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 1311 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 197 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 250 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 350 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 400 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 400 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 25 cm |
| Spotreba paliva: | 1,2 kg/hod |
Voliteľné príslušenstvo:
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 130 mm: 760 €





