- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA NOVIA W liatinové krbové kachle s teplovodným výmenníkom
LEDA NOVIA W liatinové krbové kachle s teplovodným výmenníkom
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA NOVIA W liatinové krbové kachle s teplovodným výmenníkom6 620,00 €/ ks5 382,11 € bez DPH
Krbové kachle NOVIA W sú rozdielne od modelu Novia Plus tým, že majú teplovodný výmenník. Perfektnú akumuláciu tepla zaisťujú 3 ks liatinových prstencov s celkovou hmotnosťou 45 kg, ktoré sú umiestnené nad spaľovacou komorou. Kachle sú vyrobené z prvotriednej liatiny. Z porovnania akumulačných materiálov vyplýva, že liatina nielenže rýchlo prijíma teplo, ale má aj najväčší pomer prijatého tepla na priestorový objem hmoty a na hmotnosť materiálu. Pre lepšiu predstavu kachle NOVIA W držia teplo cca o 40% dlhšie ako ostatné kachle. K ďalším prednostiam kachlí patrí aj ich jednoduché ovládanie, spaľovanie drevoplynov, vysoká účinnosť spaľovania (83%), Airwash systém proti usadzovaniu sadzí na skle, možnosť pripojenia externého prívodu vzduchu. Hornú časť kachlí je možné opatriť keramickým či pieskovcovým okrasným prstencom.
Krbové kachle môžu byť dodané aj v hnedom (chocco) prevedení.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 180 m3 |
| Výkon do vody (63% nom. výkonu): | 5 kW |
| Výkon do priestoru (37% nom. výkonu): | 3 kW |
| Účinnosť: | 83% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1297 x Ø 450 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna; choco (hnedá) |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 255 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 145 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 225 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 265 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 200 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Spotreba paliva: | 2,5 kg/hod |
| Popolník: | áno |
| Rošt: | áno - pohyblivý |
| Rozmer skla dvierok (V x Š): | 455 x 340 mm |
Voliteľné príslušenstvo:
Automatická regulácia LT3 WiFi: 1590 €




