- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA NOVIA CL liatinové krbové kachle
LEDA NOVIA CL liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA NOVIA CL liatinové krbové kachle4 140,00 €/ ks3 365,85 € bez DPH
Exkluzívny, jednoduchý, nadčasový, čistý, minimalistický dizajn a perfektná funkčnosť spaľovacej komory s účinnosťou 83% = celoliatinové krbové kachle NOVIA CL s možnosťou napojiť prívod externého vzduchu. Priemer oddymenia majú iba 130 mm, čo dovoľuje kachle inštalovať aj do komína s menším priemerom. NOVIA CL je zväčšenina modelu NOVIA C. Tieto krbové kachle majú jednoduché ovládanie pomocou jednej páčky, ktorou ovládate prívod primárneho (pod rošt), sekundárneho (oplach skla) aj terciálneho (dohorenia drevoplynov) vzduchu. Kachle obsahujú pohyblivý rošt a je v nich možné spaľovať aj hnedé uhlie. K ďalším ich prednostiam patrí vysoká miera akumulácie (kachle majú 190 kg liatiny), prvotriedna liatina, jednoduché ovládanie, spaľovanie drevoplynov a Airwash systém proti usadzovaniu sadzí na skle.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1185 x Ø 450 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 225 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 145 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 225 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 210 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 200 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Spotreba paliva: | 2,0 kg/hod |
| Popolník: | áno |
| Rošt: | áno - pohyblivý |
| Rozmer skla dvierok (V x Š): | 455 x 340 mm |



