- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA FORMIA liatinové krbové kachle
LEDA FORMIA liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA FORMIA liatinové krbové kachle3 220,00 €/ ks2 617,89 € bez DPH
Krbové kachle FORMIA majú expresívny dizajn, so svojimi tvarmi sa dokonale hodia do každej modernej obývacej izby. Ich mäkké krivky podčiarkujú eleganciu a vytvárajú vrchol vo vašom vybavení. Veľké dvierka umožňujú prekrásny pohľad na plápolajúci oheň v priestrannej spaľovacej komore, do ktorej je možné vkladať polená dlhé 36 cm. Tieto krbové kachle majú jednoduché ovládanie pomocou jednej páčky, ktorou ovládate prívod primárneho (pod rošt), sekundárneho (oplach skla) aj terciálneho (dohorenia drevoplynov) vzduchu. Kachle obsahujú pohyblivý rošt a je v nich možné spaľovať aj hnedé uhlie. K ich ďalším prednostiam patrí vynikajúca akumulácia, vysoká účinnosť spaľovania, spaľovanie drevoplynov, obzvlášť čisté spaľovanie a možnosť externého prívodu vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1050 x 450 x 415 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierny predok, sivý chrbát |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 225 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 148,5 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 225 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 210 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 200 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Spotreba paliva: | 2,0 kg/hod |
| Popolník: | áno |
| Rošt: | áno - pohyblivý |
| Rozmer skla dvierok (V x Š): | 475 x 315 mm |
Voliteľné príslušenstvo:
Adaptér na externý prívod vzduchu: 90 €


