- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA DELTA W liatinové krbové kachle s teplovodným výmenníkom
LEDA DELTA W liatinové krbové kachle s teplovodným výmenníkom
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA DELTA W liatinové krbové kachle s teplovodným výmenníkom7 880,00 €/ ks6 406,50 € bez DPH
DELTA W je verzia krbových kachlí s teplovodným výmenníkom. Vyniká hlavne úžasným tvarom, ktorý je priestorovo úsporný a je vhodný aj do rohu miestnosti. Dominantná čelná strana nepôsobí ako klasické okrúhle kachle avšak umožňuje veľký čelný pohľad do spaľovacej komory. Okrem efektu teplovodnej verzie majú tieto kachle vďaka svojej celoliatinovej konštrukcii a vysokej váhe vysokú akumuláciu, teda ďalšie tepelné zisky. Ďalšia výhoda je otváranie dvierok, kde namiesto klasickej kľučky je zvislé madlo - jednoduchým ťahom dvierka otvoríte a zacvaknutím zatvoríte. Je to veľmi komfortné a elegantné riešenie. K ďalším prednostiam kachlí patrí ich nízky výkon, spaľovanie drevoplynov, Airwash systém proti usadzovaniu sadzí na skle a možnosť napojenia externého prívodu vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | až 200 m3 |
| Výkon do vody (63% nom. výkonu): | 5 |
| Výkon do priestoru (37% nom. výkonu): | 3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1330 x 498 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 248 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 170 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 207 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 265 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 200 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Popolník: | áno |
| Rozmer skla dvierok (V x Š): | 498 x 305 |
Voliteľné príslušenstvo:
Automatická regulácia LT3 WiFi: 1590 €





