- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA DELTA PLUS liatinové krbové kachle
LEDA DELTA PLUS liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA DELTA PLUS liatinové krbové kachle5 520,00 €/ ks4 487,80 € bez DPH
Krbové kachle DELTA PLUS prichádzajú s úžasným tvarom, ktorý je priestorovo úsporný a je vhodný aj do rohu. Dominantná čelná strana nepôsobí ako klasické guľaté kachle a umožňuje veľký čelný výhľad do spaľovacej komory. Delta sú akumulačné kachle, ktoré majú v hornej časti navyše 3 liatinové prstence s celkovou váhou 45 kg, čím zvyšujú tzv. tepelnú pamäť, teda akumuláciu. Ďalšia výhoda je otváranie dvierok, kde namiesto klasickej kľučky je zvislé madlo - jednoduchým ťahom dvierka otvoríte a zacvaknutím zatvoríte. Je to veľmi komfortné a elegantné riešenie. K prednostiam kachlí patrí aj spaľovanie drevoplynov, prvotriedna liatina, Airwash systém proti usadzovaniu sadzí na skle a možnosť pripojenia prívodu externého vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1330 x 498 x 485 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 248 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 170 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 207 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 265 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 400 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
| Popolník: | áno |
| Rozmer skla dvierok (V x Š): | 498 x 305 |




