- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA CORNA HOCH liatinové krbové kachle matný čierny lak
LEDA CORNA HOCH liatinové krbové kachle matný čierny lak
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA CORNA HOCH liatinové krbové kachle matný čierny lak4 670,00 €/ ks3 796,75 € bez DPH
Krbové kachle CORNA HOCH vychádzajú z obľúbených kachlí Colona S, ale dizajn je teraz pre milovníkov ostrých tvarov a hrán. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou, dvojitým presklením, robustnou celo-liatinovou konštrukciou s možnosťou napojenia na externý prívod vzduchu. Dno spaľovacej komory je z veľmi odolného šamotu a zvyšok výmurovky z izolačného vermikulitu, ktorý zlepšuje horenie, perfektne izoluje a zvyšuje účinnosť. K prednostiam kachlí patrí ich dvojité presklenie, možnosť vstavaného katalyzátora - výkon znížený na 3 kW + elektronický snímač pre správnu teplotu s LED indikáciou (za príplatok), možnosť otáčania až o 360 ° (za príplatok), nízky výkon, čistý elegantný dizajn.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 6 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 150 m3 |
| Účinnosť: | > 80 % % |
| Rozmer - V x Š x H: | 1385-1400x380x380 mm mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm mm |
| Farba: | Čierny lak |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 180 mm mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 1270 mm mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 1175 mm mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm mm |
| Netto váha (bez balenia): | 250 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 350 mm mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 400 mm mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 25 cm cm |
| Spotreba paliva: | 1,4 kg/hod kg/hod |
| Rozmer skla (vx š) | 422 x 242 mm |
Voliteľné príslušenstvo:
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 130 mm: 760 €
TEC set (katalyzátor, svetelná signalizácia priebehu horenia): 660 €


