- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA CORNA ES L/R liatinové krbové kachle biely lesklý smalt
LEDA CORNA ES L/R liatinové krbové kachle biely lesklý smalt
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA CORNA ES L/R liatinové krbové kachle biely lesklý smalt5 700,00 €/ ks4 634,15 € bez DPH
CORNA ES vychádza z obľúbených kachlí CORNA, ale konštrukcia týchto kachlí je s rohovým presklením. V prípade inštalácie kachlí do rohu miestnosti sú kachle CORNA ES ideálnym riešením. Sklo dvierok ohniska je ohýbané a výsledný vzhľad kachlí pôsobí veľmi čisto a moderne. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou, veľkým rohovým presklením, robustnou celo-liatinovou konštrukciou a môžu byť napojené na externý prívod vzduchu. Dno spaľovacej komory je z veľmi odolného šamotu a zvyšok výmurovky z izolačného vermikulitu, ktorý zlepšuje horenie, perfektne izoluje a zvyšuje účinnosť. Pre ešte lepšie spaľovanie a zníženie emisií na úplné minimum je možné kachle doplniť setom TEC, čo je katalizátor, ktorý znižuje ako výkon, tak aj hodnotu emisií. Súčasťou setu TEC je aj svetelná signalizácia s teplotným čidlom, vďaka čomu vám kachle dávajú tromi farbami signál, či je v kachliach optimálna teplota. Kachle je možné tiež doplniť otočnou podložkou s hrdlom vďaka čomu môžete aj takto ťažké kachle pohodlne otáčať v interiéri až o 360 °.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 7 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 150 m3 |
| Účinnosť: | > 80 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 1247-1262x380x380 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | Čierny lak / biely smalt |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 250 kg |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 25 cm |
| Spotreba paliva: | 1,4 kg/hod |
Voliteľné príslušenstvo:
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 130 mm: 760 €
TEC set (katalyzátor, svetelná signalizácia priebehu horenia): 660 €

