- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA COLONA LITE S liatinové krbové kachle čierny matný lak
LEDA COLONA LITE S liatinové krbové kachle čierny matný lak
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA COLONA LITE S liatinové krbové kachle čierny matný lak4 390,00 €/ ks3 569,11 € bez DPH
COLONA LITE S vychádza z obľúbených akumulačných pecí Colona hlavne vďaka krásnemu okrúhlemu dizajnu. Jedná sa o menší model bez akumulácie, ktorý má nad spaľovacou komorou iba 2 liatinové prstence. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou, veľkým rovným či zaobleným presklením, robustnou celo-liatinovou konštrukciou v rôznych farebných variantoch s môžnosťou napojenia na externý prívod vzduchu. Dno spaľovacej komory je z veľmi odolného šamotu a zvyšok výmurovky z izolačného vermikulitu, ktorý zlepšuje horenie, perfektne izoluje a ochraňuje spaľovaciu komoru kachlí. Kachle je možné tiež doplniť otočnou podložkou s hrdlom a vďaka tomu môžete aj takto ťažké kachle pohodlne otáčať v interiéri až o 360 °.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3-9 kW |
| Účinnosť: | 82 % |
| CO: | 0,12 |
| Rozmer - V x Š x H: | 1239 x Ø 484 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna / biela |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 242 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 115 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 267 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 500 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 500 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 1100 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
Voliteľné príslušenstvo:
Príplatok za biely smalt hornej dosky: 420 €
Prídavný akumulačný liatinový prstenec (1ks), maximálne 3 ks: 125 €
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 130 mm: 1010 €
Automatická regulácia LT3 Wifi: 1780 €







