- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA COLONA LITE M liatinové krbové kachle tmavozelený smalt
LEDA COLONA LITE M liatinové krbové kachle tmavozelený smalt
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA COLONA LITE M liatinové krbové kachle tmavozelený smalt5 980,00 €/ ks4 861,79 € bez DPH
COLONA LITE M vychádza z obľúbených akumulačných pecí Colona hlavne vďaka krásnemu okrúhlemu dizajnu. Jedná sa o model bez akumulácie s tromi liatinovými prstencami. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou, veľkým zaobleným dvojitým presklením, robustnou celo-liatinovou konštrukciou v rôznych farebných variantoch s možnosťou napojenia na externý prívod vzduchu. Dno spaľovacej komory je z veľmi odolného šamotu a zvyšok výmurovky z izolačného vermikulitu, ktorý zlepšuje horenie, perfektne izoluje a ochraňuje spaľovaciu komoru kachlí. Kachle je možné tiež doplniť otočnou podložkou s hrdlom a vďaka tomu môžete aj takto ťažké kachle pohodlne otáčať v interiéri až o 360 °.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | > 80 % |
| CO: | 0,12 |
| Rozmer - V x Š x H: | 1380 x Ø 484 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | Čierny lak / biely smalt |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 285 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 500 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 500 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 1100 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
| Spotreba paliva: | 1,6 kg/hod |
Voliteľné príslušenstvo:
Prídavný akumulačný liatinový prstenec (1ks), maximálne 3 ks: 125 €
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 130 mm: 1010 €
Automatická regulácia LT3 Wifi: 1780 €


