- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA ANTIGUA liatinové krbové kachle
LEDA ANTIGUA liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA ANTIGUA liatinové krbové kachle2 610,00 €/ ks2 121,95 € bez DPH
Rustikálne liatinové kachle ANTIGUA od nemeckého výrobcu Leda vynikajú hlavne masívnou konštrukciou s veľkým presklením a bočným prikladaním. Dokonalé spaľovanie a pohodlné prikladanie aj z boku kachlí zvyšuje komfort používania a veľké sklo umožňuje krásny výhľad na plamene. Povrchová úprava kvalitnej liatiny je čierny matný lak. Nespornou výhodou je možnosť pripojenia prívodu vzduchu z exteriéru a horný alebo zadný vývod dymovodu. Ďalšia tradičná záležitosť a výhoda týchto rustikálnych kachlí sú oddelené dvierka k popolníku, takže pri vynášaní popola nemusíte otvárať celé dvierka od ohniska. Kachle sú extrémne tepelne odolné, majú širokú spaľovaciu komoru s vysokou tepelnou a akumulačnou kapacitou.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 9 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 13 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 80 - 260 m3 |
| Účinnosť: | 81 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 740 x 645 x 546 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 178 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 740 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 610 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 323 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 185 kg |
| Brutto váha (s balením): | 200 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 300 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 600 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
| Spotreba paliva: | 1,9 kg/hod |
| veľkosť ohniska (vxšxh): | 315 x 430 x 195 |
Voliteľné príslušenstvo:
Adaptér na externý prívod vzduchu: 90 €





