- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA ARUBA liatinové krbové kachle čierny matný lak
LEDA ARUBA liatinové krbové kachle čierny matný lak
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA ARUBA liatinové krbové kachle čierny matný lak2 760,00 €/ ks2 243,90 € bez DPH
Kompaktné liatinové kachle ARUBA od nemeckého výrobcu Leda vynikajú hlavne masívnou konštrukciou s veľkým presklením a bočným prikladaním. Dokonalé spaľovanie a pohodlné prikladanie aj z boku kachlí zvyšuje komfort používania a veľké sklo umožňuje krásny výhľad na plamene. Povrchová úprava kvalitnej liatiny je čierny matný lak. Nespornou výhodou je možnosť pripojenia prívodu vzduchu z exteriéru a horný alebo zadný vývod dymovodu. Ďalšia tradičná záležitosť a výhoda týchto kachlí sú oddelené dvierka k popolníku, takže pri vynášaní popola nemusíte otvárať celé dvierka od ohniska. K prednostiam kachlí patrí aj ich extrémna tepelná odolnosť, kompaktný a čistý vzhľad, vysoká tepelná a akumulačná kapacita, bezzvukovosť prejavov, ako tomu býva u oceľových kachlí (pri zahrievaní či chladnutí), vysoko kvalitné liatinové dvierka pre trvalú rozmerovú stabilitu (bez deformácie), vysoko kvalitné vermikulity v spaľovacej komore a vysoká účinnosť spaľovania.
Krbové kachle Aruba je možné objednať aj v prevedení čierny lesklý smalt v hodnote 3670.- Eur.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 9 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 13 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 80 - 260 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 740 x 625 x 465 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 178 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 740 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 610 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 323 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 185 kg |
| Brutto váha (s balením): | 200 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 300 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 600 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
| Spotreba paliva: | 1,9 kg/hod |
| Veľkosť ohniska (vxšxh): | 315 x 430 x 195 |
Voliteľné príslušenstvo:
Adaptér na externý prívod vzduchu: 90 €



