- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA APELLA liatinové krbové kachle
LEDA APELLA liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA APELLA liatinové krbové kachle3 530,00 €/ ks2 869,92 € bez DPH
Moderné kompaktné liatinové kachle APELLA sú novinkou pre rok 2022 od nemeckého výrobcu Leda. Vynikajú masívnou konštrukciou s veľkým zaobleným presklením. Dokonalé spaľovanie a pohodlné prikladanie veľkými dvierkami zvyšuje komfort používania a veľké sklo umožňuje krásny výhľad na plamene. Povrchová úprava kvalitnej liatiny je čierny matný lak. Nespornou výhodou je možnosť pripojenia prívodu vzduchu z exteriéru a horný alebo zadný vývod dymovodu. K prednostiam kachlí patrí aj ich extrémna tepelná odolnosť, čistý vzhľad, široká spaľovacia komora, vysoká tepelná a akumulačná kapacita, bezzvukovosť prejavov, ako tomu býva u oceľových kachlí (pri zahrievaní či chladnutí), vysoko kvalitné liatinové dvierka pre trvalú rozmerovú stabilitu (bez deformácie), vysoko kvalitné vermikulity v spaľovacej komore a vysoká účinnosť spaľovania.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 200 m3 |
| Účinnosť: | 78 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 764 x 784 x 540 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 171 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 764 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 618 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 80 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred trubky ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 227 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 212 kg |
| Brutto váha (s balením): | 240 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 400 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 600 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 1000 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 50 cm |
| Spotreba paliva: | 1,6 kg/hod |
| Veľkosť ohniska (vxšxh): | 314 x 545 x 250 |
Voliteľné príslušenstvo:
Air box pre napojenie externého prívodu vzduchu: 100 €



