- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA ALLEGRA SMALL liatinové krbové kachle
LEDA ALLEGRA SMALL liatinové krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA ALLEGRA SMALL liatinové krbové kachle2 210,00 €/ ks1 796,75 € bez DPH
Kompaktné kvalitné liatinové kachle ALLEGRA SMALL od nemeckého výrobcu Leda vynikajú masívnou konštrukciou a veľkým presklením. Dokonalé spaľovanie a pohodlné prikladanie veľkými dvierkami zvyšuje komfort ich používania. Povrchová úprava je čierny matný lak. Prednoťami kachlí sú: extrémna tepelná odolnosť, široká spaľovacia komora pre polená (až 33 cm), vysoká tepelná a akumulačná kapacita, bezzvukovosť, vysoká kvalita liatinových dvierok (bez deformácie), vysoká kvalita vermikulitu v spaľovacej komore, vysoká účinnosť spaľovania, energeticky úsporná prevádzka vďaka externému pripojeniu vzduchu (voliteľné), ovládanie vzduchu jedným posúvačom, možnosť horného či zadného oddymenia a pohodlné čistenie cez popolník.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 700 x 500 x 392 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 127 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 700 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 600 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 80 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 258 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 125 kg |
| Brutto váha (s balením): | 140 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 300 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 600 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 100 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 33 cm |
| Spotreba paliva: | 1,5 kg/hod |
| Veľkosť ohniska (vxšxh): | 265 x 395 x 160 |



