Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. KRBOVÉ PRÍSLUŠENSTVO
  3. Ventilátor na krbové kachle 21.00.381.2

Ventilátor na krbové kachle 21.00.381.2

  • Novinka
  • TOP produkt

ventilátor na krbové kachle

Termoelektrický ventilátor na kachle 21.00.380.2 Ekologický bezhlučný ventilátor Vám zariadi tú správnu tepelnú pohodu vo vykurovaných miestnostiach ... celý popis
Bežná cena
90,00 €
75,00 €
62,50 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:2017171
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Termoelektrický ventilátor na kachle 21.00.380.2


Ekologický bezhlučný ventilátor Vám zariadi tú správnu tepelnú pohodu vo vykurovaných miestnostiach ...Ekologické krbové ventilátory sú navrhnuté na zabezpečenie cirkulácie teplého vzduchu od krbových kachlí, pri prevádzkových teplotách medzi 85 ° C - 350 ° C. Ventilátory vďaka patentovanej technológii zaručujú energetickú sebestačnosť bez nutnosti ďalšieho zdroja, ako sú napr. Batérie alebo napájanie zo siete. Dokáže zvýšiť teplotu na druhom konci miestnosti aj o niekoľko stupňov a jeho prevádzka je tichý.
Základňa ventilátora a lopatky sú vyrobené z hliníka, unikátny eloxované lopatky sú odolné proti korózii a boli navrhnuté tak, aby dobre vytvárali prúdenie teplého vzduchu.
Tento termoelektrický ventilátor generuje vlastný elektrický prúd prostredníctvom rozdielu teplôt. Pás kovu v základe ventilátora je bimetalový pás, ktorý je navrhnutý tak, aby sa mierne nadvihla hrana ventilátora, akonáhle sa blíži dosiahnutie maximálnej prevádzkovej teploty.
Prevádzka ventilátora pri teplote vyššej ako je odporúčaných 350 stupňov Celzia, môže poškodiť ventilátor a jednotku generujúce elektrický prúd a takisto mať za následok zrušenie Vašej záruky.
Keď je používaný, udržujte ventilátor mimo dosahu detí.
Ako používať termoelektrický ventilátor na kachle
1. Uistite sa, že ste umiestnili ventilátor na hladký rovný povrch vašich kachlí v blízkosti bočnej alebo zadnej časti kachlí.
2. Čím vyššia je teplota kachlí, tým viac vzduchu ventilátor cirkuluje.
3. Termoelektrický ventilátor pre kachle je určený na použitie na voľne stojacich kachliach s normálnou povrchovou teplotou medzi 85 a 350 stupňov Celzia. Odoberte ventilátor z kachlí, ak teplota presiahne 350 stupňov Celzia.
4. Nikde neberte do rúk základu termoelektrického ventilátora, nikdy nestavajte ventilátor na nechránený povrch, keď je ventilátor horúci. Ak chcete ventilátor presunúť alebo preniesť, vždy použite výsuvnú rukoväť.
Ako čistiť termoventilátor
Utrite zariadenie ľahko navlhčenou handričkou. Pohon ventilátora nikde nevyžaduje mazanie! Neponárajte do vody!
Vlastnosti a výhody nášho termoventilátora:


1. Ekologicky šetrný spotrebič
2. Tichý chod
3. Bezpečný a hospodárnu prevádzku
4. Nie je nutné žiadne elektrina, žiadne externé zdroje energie
5. Generuje pre prevádzku vlastnej elektrinu z tepla kachlí
6. Spustí sa automaticky, čím vyššia teplota, tým rýchlejšie
7. Funguje takmer na všetkých druhoch kachlí


POZOR! Iné umiestnenie ventilátora napr. Pred pecou alebo na prednej hrane hornej dosky nezaručuje správnu funkciu zariadenia.
Dokonalé funkcie pre maximálny komfort ...Ventilátory sú osadené termoelektrickým modulom, ktorý funguje ako generátor k pohonu motorčeka ventilátora. Keď sa vrchná doska kachlí rozohreje na teplotu vyššiu ako 65 ° C (80 ° C), termočlánok začne vyrábať elektrický prúd, ktorý pohánímotor ventilátora. Termočlánok je konštruovaný na teploty do 350 ° C. V niektorých prípadoch sú prevádzkové teploty na kachliach vyššia, preto je nutné teplotu kontrolovať magnetickým teplomerom a pri dosiahnutí limitnej teploty 350 ° C odstaviť ventilátor z kachlí. Pri prevádzke ventilátora dochádza k zahriatiu jeho podstavca, preto je nutné zariadenie prenášať pomocou držadla v hornej časti.
Tento ventilátor je vhodný pre všetky voľne stojace kachle s dostatočnou povrchovou teplotou.
Technické parametre:
Celková výška: 22,5 cm
Celková šírka: 20 cm
Šírka základne: 11 cm
Hmotnosť: 0,75 kg
Optimálna pracovná teplota: 85 - 350 stupňov Celzia
Prietokové množstvo vzduchu (CFM) 150 (cu ft / min)

©RB Business 2015

Blog - články a rady

Liatinové krbové vložky KF Design

 

Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

 

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 18.00
2020 RB Business Slovakia, s. r. o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.