- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA PEPPA liatinové krbové kachle čierny matný lak
LEDA PEPPA liatinové krbové kachle čierny matný lak
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA PEPPA liatinové krbové kachle čierny matný lak4 310,00 €/ ks3 504,07 € bez DPH
Krbové kachle PEPPA vychádzajú z obľúbených kachlí Colona v krásnom čistom okrúhlom dizajne formou jednotlivých vodorovných prstencov. Peppa má však subtílnejšie telo a nízky výkon, takže sa hodí do menších priestorov. Kachle sú vybavené bez-roštovou spaľovacou komorou, veľkým dvojitým presklením, robustnou celo-liatinovou konštrukciou vo viacerých farebných variantoch s možnosťou napojenia na externý prívod vzduchu. Dno spaľovacej komory je z veľmi odolného šamotu a zvyšok výmurovky z izolačného vermikulitu, ktorý zlepšuje horenie, perfektne izoluje a zvyšuje účinnosť. Pre ešte lepšie spaľovanie a zníženie emisií na úplné minimum je možné kachle doplniť za príplatok sadou "TEC", čo je katalyzátor, ktorý znižuje ako výkon, tak aj hodnotu emisií. Súčasťou sady TEC je aj svetelná signalizácia s teplotným čidlom, vďaka čomu vám kachle dávajú tromi farbami signál, či je v kachliach optimálna teplota. Kachle je možné tiež doplniť otočnou podložkou s hrdlom a vďaka tomu môžete aj takto ťažké kachle za prevádzky pohodlne otáčať v interiéri až o 360 °.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 4 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 120 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1311 x Ø 394 mm mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierny lak / biely, modro-čierny, zelený, modrý smalt |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 197 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 1311 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 197 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 250 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 350 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 400 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 25 cm |
| Spotreba paliva: | 1,2 kg/hod |
Voliteľné príslušenstvo:
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 130 mm: 760 €
TEC set (katalyzátor, svetelná signalizácia priebehu horenia): 650 €





