- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- LEDA COLONA špeciálne akumulačné kachle čierny matný lak
LEDA COLONA špeciálne akumulačné kachle čierny matný lak
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LEDA COLONA špeciálne akumulačné kachle čierny matný lak6 100,00 €/ ks4 959,35 € bez DPH
COLONA sú unikátne akumulačné krbové kachle s vynikajúcou funkciou akumulácie, vhodné do nízkoenergetických a pasívnych domov - s nominálnym výkonom iba 1,7 kW! Krbové kachle Colona sú zostavené z dvoch polovíc (spodnej polovice so spaľovacou komorou a hornou s akumuláciou), spodná polovica je jeden celok a horná sa rozkladá. Celková hmotnosť je 480 kg! Vyrobené sú z dvoch materiálov (liatina a špeciálny šamot), ktoré sú perfektnými akumulantmi a majú veľmi dlhú životnosť. Aby krbové kachle neprekurovali interiér, sú vybavené výmurovkou z izolačného vermikulitu a izolačným dvojitým sklom dvierok v okrúhlom alebo v rovnom prevedení. Kachle je možné tiež doplniť otočnou podložkou s hrdlom a vďaka tomu môžete aj takto ťažké kachle pohodlne otáčať v interiéri až o 360 °.
Krbové kachle COLONA čierny matný lak so zadným dymovodom sú dodávané v hodnote 6250.- Eur.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 1,7 kW |
| Celková akumulácia tepla: | 13,9 kWh |
| Doba uvoľňovania tepla: 100% / 50% / 25%: | 1,8/6,4/10,7 h |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 1753 x Ø 484 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierny matný lak |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 242 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | za príplatok |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 1670-85 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 125 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 242 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 480 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 40 cm |
| Teplota spalín: | 190 °C |
| Sklo dvierok | dvojité, izolačné |
Voliteľné príslušenstvo:
Otáčacia podložka na otáčanie kachlí 360°, Ø 150 mm: 1020 €
Automatická regulácia LT3 Wifi (bez displeja): 1780 €




