- Úvod
- KACHLE TEPLOVODNÉ
- Kachle AQUAFLAM VARIO
- Krbové kachle AQUAFLAM VARIO ® - SAPORO 11/7kW krémová
Krbové kachle AQUAFLAM VARIO ® - SAPORO 11/7kW krémová
- Novinka
- TOP produkt
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbové kachle AQUAFLAM VARIO ® - SAPORO 11/7kW krémová1 870,00 €/ ks1 520,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Parametry Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® - SAPORO 11/7kW krémová
| Typ kamen | teplovodní, dvouplášťová, konvekční |
| Jmenovitý výkon | 11 kW |
| Rozsah výkonu | 7 - 15 kW |
| Výkon do vody | 5 - 11 kW |
| Účinnost kamen | 80,19 % |
| Materiál | 5mm plech (spalovací komora), 3mm plech (těleso), šamot |
| Norma | EN 13229, BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,0933 % |
| Průměrná teplota spalin | 245 °C |
| Provozní tah | 12 - 14 Pa |
| Objem tepelného výměníku | 8,7 l |
| Váha | 185 kg |
| Kouřovod | 150 mm |
| Odvod spalin | vrchní |
| Vytápěcí schopnost cca: | 140 - 300 m3 |
| Délka polen | 45 cm |
| Spotřeba paliva | 3,2 kg/h. |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Maximální provozní tlak | 2,5 bar |
| Ochlazovací smyčka | Ano |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Terciální přívod vzduchu | Ano |
| Oplach skla | Ano |
| Typ skla | rovné, luxury černěné |
| Záruka | 60 m |
| Výrobce | HS Flamingo s.r.o. |
Tovar zaradený v kategóriách







