- Úvod
- LIATINOVÉ KRBOVÉ KACHLE
- Liatinové pece Jotul
- Jotul F 602 ECO BBE modročierny smalt
Jotul F 602 ECO BBE modročierny smalt
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jotul F 602 ECO BBE modročierny smalt1 350,00 €/ ks1 097,56 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Minimálny výkon: | 4,0 kW |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 4,9 kW |
| Maximálny výkon: | 7,5 kW |
| Vykurovaný priestor: | 170 m3 |
| Čisté spaľovanie CB: | áno |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Popolník: | nie |
| Materiál: | liatina |
| Povrchová úprava: | modročierny smalt |
| Výška: | 637 mm |
| Šírka: | 320 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Hmotnosť: | 86 kg |
| Dĺžka polien: | 40 cm |
| Priemer dymovodu: | 125 mm |
| Vývod dymovodu: | horný / zadný |
Tovar zaradený v kategóriách

