- Úvod
- LIATINOVÉ KRBOVÉ KACHLE
- Liatinové pece Jotul
- Jotul F 400 BP čierny lak
Jotul F 400 BP čierny lak
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jotul F 400 BP čierny lak2 620,00 €/ ks2 130,08 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
L
| Minimálny výkon: | 3,9 kW |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 7,5 kW |
| Maximálny výkon: | 10,5 kW |
| Vykurovaný priestor: | 240 m3 |
| Čisté spaľovanie CB: | áno |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Popolník: | áno |
| Materiál: | liatina |
| Povrchová úprava: | čierny lak |
| Výška: | 744 mm |
| Šírka: | 670 mm |
| Hĺbka: | 597 mm |
| Hmotnosť: | 158 kg |
| Dĺžka polien: | 50 cm |
| Priemer dymovodu: | 150 mm |
| Vývod dymovodu: | horný / zadný |
Tovar zaradený v kategóriách

