- Úvod
- LIATINOVÉ KRBOVÉ KACHLE
- Liatinové pece Jotul
- Jotul F 100 ECO LL SE BP čierny lak
Jotul F 100 ECO LL SE BP čierny lak
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jotul F 100 ECO LL SE BP čierny lak1 350,00 €/ ks1 097,56 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Minimálny výkon: | 3,2 kW |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5,5 kW |
| Maximálny výkon: | 7,0 kW |
| Vykurovaný priestor: | 170 m3 |
| Čisté spaľovanie CB: | áno |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Popolník: | áno |
| Materiál: | liatina |
| Povrchová úprava: | čierny lak |
| Výška: | 630 mm |
| Šírka: | 528 mm |
| Hĺbka: | 445 mm |
| Hmotnosť: | 92 kg |
| Dĺžka polien: | 35 cm |
| Priemer dymovodu: | 125 / 150 mm |
| Vývod dymovodu: | horný / zadný |
Tovar zaradený v kategóriách

