- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Krbové kachle HEDE
- HEDE 5D krbové kachle
HEDE 5D krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
HEDE 5D krbové kachle1 785,00 €/ ks1 451,22 € bez DPH
Krbové kachle hede 5D vynikajú hlavne elegantne zaoblenou čelnou stranou kachlí a masívnou konštrukciou, ktorá robí hr. 5 mm morenej kachliarskej ocele. Horná a spodná doska pod spaľovacou komorou dosahujú dokonca hr. 10 mm tejto ocele. Označenie D znamená krbové kachle s drevníkom / podstavcom, kde si pohodlne uschováte palivo, či iné pomôcky a všetko budete mať vždy po ruke. Široká spaľovacia komora umožňuje pohodlné prikladanie polien dlhých až 38 cm. Rad krbových kachlí hede tiež vyniká novým systémom otvárania dvierok pomocou robustnej oceľovej dutej kľučky s perforáciou zadnej časti, čím dochádza k ochladzovaniu a dvierka je možné otvoriť holou rukou. Prednosťami kachlí je ich vysoká účinnosť spaľovania, trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov, horné aj zadné oddymenie, praktický drevník / podstavec. Kachle sa hodia aj do menších priestorov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 200 m3 |
| Účinnosť: | 83,1 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 917 x 503 x 433 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 136 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 902 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 827 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 110 kg |
| Brutto váha (s balením): | 125 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 38 cm |
| Spotreba paliva: | 1,8 kg/hod |


