- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- HEDE 4D krbové kachle
HEDE 4D krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
HEDE 4D krbové kachle1 700,00 €/ ks1 382,11 € bez DPH
Krbové kachle hede 4D vynikajú hlavne elegantne zaoblenou čelnou stranou kachlí a masívnou konštrukciou v hrúbke 5 mm morenej kachliarskej ocele. Horná a spodná doska pod spaľovacou komorou dosahuje dokonca hrúbku 10 mm tejto ocele. Označenie D znamená kachle s drevníkom / podstavcom, kde si pohodlne uschováte palivo, či iné pomôcky a všetko budete mať vždy po ruke. Široká spaľovacia komora umožňuje pohodlné prikladanie polien dlhých až 38 cm. Rad hede tiež vyniká novým systémom otvárania dvierok pomocou robustnej oceľovej dutej kľučky s perforáciou zadnej časti, čím dochádza k ochladzovaniu a dvierka je možné otvoriť holou rukou. Prednosťou kachlí je aj ich vysoká účinnosť spaľovania, trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov a horné aj zadné oddymenie. Kachle sú vhodné do meších priestorov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 4 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 120 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 917 x 506 x 383 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 136 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 902 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 824 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 103 kg |
| Brutto váha (s balením): | 113 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 38 cm |
| Spotreba paliva: | 1,3 kg/hod |


