- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- HEDE 4 krbové kachle
HEDE 4 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
HEDE 4 krbové kachle1 410,00 €/ ks1 146,34 € bez DPH
Krbové kachle hede 4 vynikajú hlavne elegantne zaoblenou čelnou stranou kachlí a masívnou konštrukciou v hrúbke 5 mm morenej kachliarskej ocele. Horná a spodná doska pod spaľovacou komorou dosahuje dokonca hrúbku 10 mm tejto ocele. Široká spaľovacia komora umožňuje pohodlné prikladanie polien dlhých až 38 cm. Kachle vynikajú novým systémom otvárania dvierok pomocou robustnej oceľovej dutej kľučky s perforáciou zadnej časti, čím dochádza k ochladzovaniu a dvierka je možné otvoriť holou rukou. Prednosťami kachlí je aj ich vysoká účinnosť, trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov a horné aj zadné oddymenie, možnosť obstarania drevníka/podstavca (typ hede 4D). Kachle sú vhodné do menších miestností.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 4 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 120 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 577 x 506 x 383 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 136 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 562 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 484 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 83 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 38 cm |
| Spotreba paliva: | 1,3 kg/hod |


