- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- HEDE 3 air krbové kachle
HEDE 3 air krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
HEDE 3 air krbové kachle1 350,00 €/ ks1 097,56 € bez DPH
Krbové kachle hede 3 air sú veľkostne aj výkonovo najmenšie krbové kachle s výkonom regulovateľným od 1,5 kW! Tento model vyniká hlavne elegantne zaoblenou čelnou stranou kachlí a masívnou konštrukciou v hrúbke 5 mm morenej kachliarskej ocele. Horná aj spodná doska pod spaľovacou komorou dosahuje dokonca hrúbku až 10 mm tejto ocele. Označenie AIR pri názve znamená možnosť napojenia prívodu vzduchu z exteriéru. Rad krbových kachlí hede má nový systém otvárania dvierok pomocou robustnej oceľovej dutej kľučky s perforáciou zadnej časti, čím dochádza k ochladzovaniu a dvierka je možné otvoriť holou rukou. Prednosťami kachlí je aj ich vysoká účinnosť spaľovania, trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov, horné aj zadné oddymenie, možnosť obstarania drevníka/podstavca (typ hede 3D air). Kachle sú vhodné do menších priestorov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 4,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 8 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 160 m3 |
| Účinnosť: | 80,7 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 566 x 376 x 402 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 140 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 555 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 476 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 147 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 62 kg |
| Brutto váha (s balením): | 72 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 120 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 29 cm |
| Spotreba paliva: | 1,3 kg/hod |
| podstavec (drevník) | áno, voliteľné |

