- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- HEDE 1D Panorama krbové kachle
HEDE 1D Panorama krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
HEDE 1D Panorama krbové kachle1 500,00 €/ ks1 219,51 € bez DPH
Hede 1D panorama sú veľmi odolné krbové kachle vyrobené z ušľachtilej kachliarskej ocele s presklením z troch strán, takže môžete sledovať hru plameňov aj z bokov kachlí. Sú to v podstate krbové kachle hede 1 panorama postavené na podstavci, ktorý zároveň slúži ako priestor na skladovanie dreva. Špecialitou týchto kachlí sú bočné sklá s nepriľnavou vnútornou vrstvou, ktoré zaručujú, že tieto sklá zostanú vždy čisté a vy si budete môcť užiť krásu plameňov. K prednostiam kachlí patrí okrem ich trojstranného presklenia aj špeciálna kachliarska oceľ o hrúbke 5 mm, vysoká účinnosť spaľovania, terciálny vzduch - spaľovanie drevoplynov, veľká spaľovacia komora - špeciálny oderuvzdorný lak, horné aj zadné oddymenie. Na plášť kachlí je predĺžená záruka 5 rokov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 8 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 160 m3 |
| Účinnosť: | 82,7 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 937 x 496 x 286 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 129 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 922 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 849 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 79 kg |
| Brutto váha (s balením): | 94 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 500 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Spotreba paliva: | 1,6 kg/hod |
| Bočné sklá: | nanosklo |

