- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- HEDE 1 krbové kachle
HEDE 1 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
HEDE 1 krbové kachle1 160,00 €/ ks943,09 € bez DPH
Krbové kachle hede 1 sú veľmi odolné kachle vyrobené z ušľachtilej kachliarskej ocele. Sú hlboké iba 266 mm a celkovú výšku majú iba 537 mm, preto nezaberajú veľa priestoru. Dvierka s veľkým sklom majú takmer cez celú šírku, čo poskytuje nádherný pohľad do spaľovacej komory. Na plášť kachlí je predĺžená záruka 5 rokov. Kachle sú ideálne do malých priestorov. K ich ďalším prednostiam patrí vysoká účinnosť spaľovania (82,7%), trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov, veľká spaľovacia komora - možné vkladať polená až 36 cm, oceľ v hrúbke 5 mm, horné aj zadné oddymenie a možnosť obstarania drevníka/podstavca (v takom prípade objednávať typ hede 1D).
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 4 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 120 m3 |
| Účinnosť: | 80% |
| Rozmer - V x Š x H: | 537 x 496 x 357 mm |
| Ø dymovodu: | 130 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 129 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 449 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 66 kg |
| Brutto váha (s balením): | 76 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |
| Spotreba paliva: | 1,3 kg/hod |



