- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- Aduro 9-7 krbové kachle
Aduro 9-7 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Aduro 9-7 krbové kachle2 745,00 €/ ks2 231,71 € bez DPH
Okrúhle konvekčné krbové kachle Aduro 9-7 sú zvýšenou modifikáciou základného modelu Aduro 9 - o akumulačnú nadstavbu. Kachle majú na oboch stranách spaľovacej komory veľké presklené otvory, ktoré zaisťujú maximálnu možnosť pohľadu na krásnu hru plameňov doslova zo všetkých strán. Nadstavba nad spaľovaciu komoru je vybavená 8 ks špeciálnych akumulačných betónových prstencov, ktoré predlžujú interval vychladnutia a tvoria tak ďalšie tepelné zisky! K ďalším prednostiam kachlí patrí vysoká účinnosť spaľovania, bočné presklenie, horné aj zadné oddymenie, trojaký prívod vzduchu, patentovaný automatický prívod primárneho vzduchu Aduro-tronic, spaľovanie drevoplynov, objemná spaľovacia komora.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 81,3 % |
| CO: | 0,1 |
| Rozmer - V x Š x H: | 1500 x 500 x 447 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 193 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 1197,5 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 1405 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 169,2 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 700 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 39 cm |
| Akumulačné kamene: | áno (v cene) |


