- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 9-air krbové kachle
ADURO 9-air krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 9-air krbové kachle2 470,00 €/ ks2 008,13 € bez DPH
Okrúhle konvekčné krbové kachle Aduro 9-air sú konštruované na napojenie prívodu vzduchu z exteriéru. Kachle majú na oboch stranách spaľovacej komory veľké presklené otvory, ktoré zaisťujú maximálnu možnosť pohľadu na krásnu hru plameňov doslova zo všetkých strán. Oba bočné sklenené priezory majú svoje vlastné oplachy (sklo dvierok samozrejme tiež), ktoré zaisťujú maximálnu možnú čistotu oboch bočných skiel a sú podľa potreby regulovateľné. Krbové kachle obsahujú regulátor Aduro-tronic, systém regulácie, ktorý za Vás reguluje prisávanie primárneho vzduchu a zaisťuje optimálne množstvo prívodu vzduchu a ideálny proces spaľovania. K ďalším prednostiam kachlí patrí vysoká účinnosť spaľovania, horné aj zadné oddymenie, bočné presklenie, trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov, bočné presklenie, objemná spaľovacia komora, spodná vysúvacia zásuvka (zásobník) na drevo, rukavice a iné potreby.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 81,3 % |
| CO: | 0,1 |
| Rozmer - V x Š x H: | 958 x 500 x 447 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 193 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 928 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 840 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 80 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 135 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 65 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 98 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 700 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 39 cm |
| Spotreba paliva: | 2,0 kg/hod |





