- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 9 Lux Beton
ADURO 9 Lux Beton
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 9 Lux Beton4 495,00 €/ ks3 654,47 € bez DPH
Skvost z dielne dánskych vývojárov krbových kachlí - Aduro 9 Lux Beton sú akumulačnou verziou kachlí s obľúbenou a osvedčenou spaľovacou komorou Aduro 9. Akumulácia je tvorená masívnym betónom zo zvláštneho obkladu. Táto akumulácia predlžuje interval vychladnutia a tvorí tak ďalšie tepelné zisky! Spodná časť kachlí (pod spaľovacou komorou) je priestor uzavretý dvierkami, ktorý sa používa na uskladnenie polien, triesok, podpaľovača, rukavice a pod. Krbové kachle obsahujú regulátor Aduro-tronic, systém regulácie, ktorý za Vás reguluje prisávanie primárneho vzduchu a zaisťuje optimálne množstvo prívodu vzduchu a ideálny proces spaľovania. K ďalším prednostiam kachlí patrí vysoká účinnosť spaľovania, horné aj zadné oddymenie, trojaký prívod vzduchu, spaľovanie drevoplynov, objemná spaľovacia komora.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 81,3 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 1399 x 544 x 500 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 228 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 1010 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 80 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 167 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 150 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 450 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 39 cm |
| Šírka spaľovacej komory | 40 |

