- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 19 krbové kachle
ADURO 19 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 19 krbové kachle1 200,00 €/ ks975,61 € bez DPH
Aduro 19 sú moderné krbové kachle pre milovníkov kvadratických tvarov. Vďaka jednoduchosti a jemnému vzhľadu sa hodia do každej miestnosti. Vyznačujú sa hlavne čistým dizajnom, kvalitou použitých materiálov a vysokou účinnosťou spaľovania. Spaľovacia komora je vybavená kvalitným vermikulitom, ktorý odráža teplo a v kombinácii s terciálnym prívodom teplého vzduchu spôsobuje spaľovanie plynov vytvorených ohňom. Tým vzniká vyššia účinnosť a zároveň minimum popola. Pod spaľovacou komorou je priestranný zásobník na drevo, takže máte palivo vždy po ruke. Krbové kachle obsahujú regulátor Aduro-tronic, systém regulácie, ktorý za Vás reguluje prisávanie primárneho vzduchu a zaisťuje optimálne množstvo prívodu vzduchu a ideálny proces spaľovania. K prednostiam kachlí patrí aj ich atraktívna cena.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 7 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 140 m3 |
| Účinnosť: | 81,6 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 985 x 487 x 364 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 182 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 960 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | nie |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 70 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 300 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 850 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 32 cm |


