- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 17 krbové kachle
ADURO 17 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 17 krbové kachle2 665,00 €/ ks2 166,67 € bez DPH
Okrúhle konvekčné krbové kachle Aduro 17 sú novinkou pre rok 2018 vychádzajúce z obľúbeného modelového radu Aduro 9, ktorý vyniká priestrannou liatinovou spaľovacou komorou s veľkým čelným a bočným presklením. Veľké sklá zaisťujú maximálnu možnosť pohľadu na krásnu hru plameňov doslova zo všetkých strán. Spodná časť kachlí (pod spaľovacou komorou) je riešená formou vysúvacej zásuvky, ktorá slúži na uskladnenie drobností, triesok, podpaľovača, rukavíc a pod. K prednostiam kachlí patrí liatinové dno spaľovacej komory, bočné presklenie, horné aj zadné oddymenie, trojaký prívod vzduchu, patentovaný automatický prívod primárneho vzduchu Aduro-tronic, spaľovanie drevoplynov, objemná spaľovacia komora a externý prívod vzduchu.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 200 m3 |
| Účinnosť: | 78 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 982 x 500 x 453 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 203 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 962 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 865 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 80 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 160 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 77 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 108 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 75 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 700 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 1000 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 39 cm |


