- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 16 krbové kachle
ADURO 16 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 16 krbové kachle1 550,00 €/ ks1 260,16 € bez DPH
Krbové kachle Aduro 16 sú elegantné, malé a praktické z užívateľského hľadiska. Objemná spaľovacia komora umožňuje vkladať a spaľovať polená až 36 cm dlhé. Aduro 16 tvoria mäkké krivky v jednoduchom prevedení s elegantnými detailmi a veľkým čelným sklom, ktoré ponúka krásny výhľad na plamene. Krbové kachle obsahujú regulátor Aduro-tronic, systém regulácie, ktorý za Vás reguluje prisávanie primárneho vzduchu a zaisťuje optimálne množstvo prívodu vzduchu a ideálny proces spaľovania. K prednostiam krbových kachlí patrí ich veľké sklo, malé rozmery, horné aj zadné oddymenie, trojaký prívod vzduchu a spaľovanie drevoplynov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 7 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 40 - 140 m3 |
| Účinnosť: | 78 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 564 x 462 x 419 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 106 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 546 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 465 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 70 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 300 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 230 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 1075 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 36 cm |

