- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 15 krbové kachle
ADURO 15 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 15 krbové kachle2 190,00 €/ ks1 780,49 € bez DPH
Konvekčné krbové kachle Aduro 15 sú kachle pre milovníkov oblých tvarov, veľkého presklenia a pritom spĺňajú požiadavku relatívne nízkeho výkonu. Široká spaľovacia komora s obrovským zaobleným presklením umožňuje vkladať polená so šírkou až 50 cm a maximalizuje pohľad na tancujúce plamene zo všetkých strán. Krbové kachle majú pod spaľovacou komorou priestranný drevník s dvierkami. Kachle obsahujú systém regulácie Aduro-tronic, ktorý za Vás reguluje prisávanie primárneho vzduchu a zaisťuje optimálne množstvo prívodu vzduchu a ideálny proces spaľovania, ďalej priestrannú spaľovaciu komoru, zaoblené dvierka, horné aj zadné oddymenie, trojaký prívod vzduchu a spaľovanie drevoplynov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 200 m3 |
| Účinnosť: | 78 % |
| Rozmer - V x Š x H: | 840 x 779 x 366 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 185 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 820 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 690 mm |
| Externý prívod vzduchu: | nie |
| Netto váha (bez balenia): | 89 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 200 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 340/110 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 1000 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 50 cm |
| Spotreba paliva: | 1,5 kg/hod |
| Popolník: | áno |


