- Úvod
- KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
- ADURO 12-1 krbové kachle
ADURO 12-1 krbové kachle
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ADURO 12-1 krbové kachle3 110,00 €/ ks2 528,46 € bez DPH
Aduro 12-1 je model Aduro 12 doplnený o bočný objemný zásobník na drevo a spodný priestor s krycími dvierkami. Aduro 12-1 sú ideálne krbové kachle pre milovníkov kvadratických tvarov. Ideálne umiestnenie je v rohu miestnosti alebo kdekoľvek, kde využijete pohľad do spaľovacej komory spredu alebo zľava. Ako keby ste mali štandardné kachle (s presklenými dvierkami) natočené v dvoch pozíciách zároveň! Kachle majú ľahký prístup do spaľovacej komory na prikladanie, upratovanie a akékoľvek ďalšie úkony. K prednostiam kachlí patria aj nízke emisie, vysoká účinnosť spaľovania, horné aj zadné oddymenie, trojaký prívod vzduchu, patentovaný automatický prívod primárneho vzduchu Aduro-tronic a spaľovanie drevoplynov.
Technické parametre:
| Energetická náročnosť: | A+ |
|---|---|
| Nominálny výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vykurovacia schopnosť: | 60 - 180 m3 |
| Účinnosť: | 82,2 % |
| CO: | 0,1 |
| Rozmer - V x Š x H: | 1015 x 678 x 418 mm |
| Ø dymovodu: | 150 mm |
| Farba: | čierna |
| Horné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od stredu horného vývodu po zadný okraj kachlí: | 209 mm |
| Výška horného napojenia od zeme po golier dymovodu: | 1005 mm |
| Zadné pripojenie dymovodu: | áno |
| Vzdialenosť od zeme do stredu zadného vývodu dymovodu: | 913 mm |
| Externý prívod vzduchu: | áno |
| Ø rúrky externého prívodu vzduchu: | 80 mm |
| Vzdialenosť od zeme po stred rúry ext. prívodu vzduchu (zadné napojenie): | 94 mm |
| Vzdialenosť od zadnej hrany kachlí po stred trubky ext. prívodu vzduchu (spodné napojenie): | 83 mm |
| Netto váha (bez balenia): | 135 kg |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov za pecou: | 250 mm |
| Vzdialenosť od horľavých materiálov z boku kachlí: | 250 mm |
| Vzdialenosť od nábytku: | 800 mm |
| Palivo: drevo, ekobrikety | áno |
| Max. dĺžka polena: | 34 cm |
| Spotreba paliva: | 2,0 kg/hod |



