Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
  3. Thorma Falun keramik bordová

Thorma Falun keramik bordová

krbové kachle keramické

Tieto krbové kachle sú určené pre spaľovanie palivového dreva. Keramický obklad a keramická výmurovka kúreniská prispieva k dlhej dobe horenia, a vyso... celý popis
790,00 €
658,33 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:10988
Výrobca:Thorma
Výkon:7 - 10 kW
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Tietokrbovékachleurčenéprespaľovaniepalivovéhodreva.Keramickýobkladakeramickávýmurovkakúreniskáprispievakdlhejdobehorenia,avysokejúčinnosti.Utýchtokrbovýchkachlísanovoukonštrukciouvýraznepredĺžiladobamedziprikladaním.

KrbovékachleFalunumožňujúpripojenievzduchuprespaľovaniezexteriéru,atýmideálnymtopidlomajdomodernýchdomovsoptimálnouizolácioustavbyaokien.Tiežpotomneovplyvňujúvzduchvmiestnostisrekuperáciou,aleboodsávaním.

tojednošachtovávykurovacieho telesa,ktorémôžuslúžiťakohlavnýzdrojvykurovania,alebomôžubyťnáhradnýmzdrojomvykurovaniavprechodovýchobdobiach,aleboakopodporahlavnéhokúreniavčasehlavnejvykurovacejsezóny.vyrobenézoceľovéhožáruodolnéhoplechu,zvnútravyplnenávermikulitovýmitvarovkami.V spodnejčastispaľovaciehopriestorujeliatinovýrošt,apodroštompopolník-ohniska jezošamotu.

Prikladaciedvereutesnenéasamouzatvárateľné.Zatváraniejenehlučné.Samouzavíráníjepomocoupružinyvprikladacíchdverách.Prikladaciedverezasklenékeramickýmsklomsvysokouteplotnouodolnosťou.
Reguláciaspaľovaniajenaprívodochprimárneho,sekundárnehoaterciárnehovzduchu.
Vývoddymovodujezhora.Utýchtokachlíodporúčamemožnosťnapojeniaprívoduvzduchuprespaľovaniezexteriéru.NazadnejstranekachlíjehrdloD100,ktorémôžetenapojiťflexibilnou hadicouD100navetraciešachukomína,dopivnice,dochodby,alebocezmúr,poprípadepodlahoudoexteriéru.Týmzaručítestályprísunvzduchuprespaľovanieazvýšiteúroveňakultivovanosťhorenia.

Potomtiežtátokrbové kachlenebudúzávislánaprísunevzduchudomiestnostisinštalovanýmikachľami.Bežnesastáva,žeprizapnutídigestora,aleboodsávanievpriľahlejmísnosti(toaleta,kúpeľňa)saurobívobytnýchpriestorochpodtlak,kachlevykuřují,poprípadesaveľmizleprikladá.Pripojenímkrbovýchkachlínanezávislýprívodvzduchuzexteriérunemátetietostarosti.


Menovitývýkon:8kW

Rozsah výkonu:4-12kW

Odporúčanývykurovanýpriestor:98-190m3

Výška:1040mm

Šírka:622mm

Hĺbka:390mm

Priemerdymovodu:150mm

Vývod:horný

Dĺžkapolien:33cm

Účinnosťspaľovania:82%

Externýprívodvzduchu:100mm

Hmotnosť:127kg

Tovar zaradený v kategóriách

©RB Business 2015

Blog - články a rady

Liatinové krbové vložky KF Design

 

Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

 

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 17.00
2021 RB Business Slovakia, s. r. o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.