Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. KRBOVÉ VLOŽKY OCEĽOVÉ
  3. Krbové vložky BOREAL
  4. Boreal I90EIS - krbová vložka rohová ľavá

Boreal I90EIS - krbová vložka rohová ľavá

  • Novinka
  • Doprava ZADARMO

Boreal I90EIS - krbová vložka rohová ľavá Teplovzdušná krbová vložka s rovným predným a rohovým ľavým presklením s čiernym orámovaním skla, súčasťou j... celý popis
Bežná cena
1 270,00 €
Cena bez DPH
1 058,33 €
1 270,00 €
ks
Číslo produktu:BOEI90EIS
Výrobca:Boreal
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Boreal I90EIS - krbová vložka rohová ľavá

Teplovzdušná krbová vložka s rovným predným a rohovým ľavým presklením s čiernym orámovaním skla, súčasťou je aj inštalačné Zazdívací rámik a stojan s výškovo nastaviteľnými nožičkami. Krbovú vložku je možné napojiť na teplovzdušné rozvody a vykurovať tak celý dom.


Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu za príplatok.


Menovitý výkon: 15 kW


Výkonový rozsah: 7 - 15 kW


Účinnosť: 79%


Vykurovacia schopnosť: až 375 m3


Spotreba dreva: 3,8 kg / hod pri menovitom výkone


Rozmery rámu š x v: 967 mm x 552 mm


Rozmery vložky š x v x h: 913 mm x 838 - 998 mm (nastaviteľné) x 480 mm


Rozmery ohniska š x v x h: 780 x 306 x 286 mm


Max. dĺžka dreva: 77 cm


Odporúčané palivo: drevo, drevené brikety


Priemer dymovodu: 200 mm


Vývod: horný


Hmotnosť: cca 136 kg


Čo predstavujú výrobky Boreal?


Krbové vložky rady Boreal boli vytvorené na základe viac ako 30 rokov skúseností podľa posledných trendov v dizajne a funkčnosti kachlí a krbov za použitia najmodernejších technológií výroby a kvalitných materiálov pri udržaní výhodné a dostupné ceny. Všetky výrobky Boreal boli preskúšané a certifikáciou v štátnom zkušením ústavu v Brne, preto sa môžete spoľahnúť na dodržanie všetkých potrebných štandardov kvality a účinnosti.


materiály


Krbové vložky Boreal sú dvojplášťové, vyrobené z kvalitnej ocele s prímesou uhlíka pre dlhšiu životnosť a tepelnú odolnosť a stálosť. Dvierka krbových vložiek a celá spodná časť ohniska (najviac namáhané časti) sú vyrobené z kvalitnej liatiny. Ohnisko je obložené žiaruvzdornými tvarovkami českej výroby (značky Promat).


technológie spaľovania


Všetky krbové kachle Boreal majú ako štandard systém dvojstupňového spaľovania (privádzaný primárny, sekundárny a terciárny vzduch) pre vysokú účinnosť spaľovania, nízke emisie vypúšťané do ovzdušia a dlhú dobu horenia. Samozrejmosťou je tiež systém oplachu skla vzduchom tzv. Vzduchová clona, ​​ktorá udržuje sklo dlhšie čisté pri horení.


Ovládanie krbovej vložky


Každý užívateľ kachlí Boreal iste ocenia jednoduché a pohodlné ovládanie kachlí pomocou jedného tiahla v spodnej časti kachlí. Posunom tohto regulačného tiahla dochádza k nastavenie všetkých 3 prívodu vzduchu do optimálnej úrovne tak, aby krbová vložka pracovala vo zvolenom režime. Pákové otváranie je ľahké a dokáže dobre utesniť spaľovaciu komoru.


Teplovzdušné rozvody - vykúri celý dom


Krbovej vložky Boreal je možné napojiť na systém teplovzdušných rozvodov, pomocou ktorých je možné vykúriť aj vzdialenejšie miestnosti v dome. V hornej časti krbovej vložky sú predlisované otvory pre napojenie teplovzdušného vedenie a súčasťou sú aj objímky, ktoré sa nasadia na krbovú vložku a do nej sa odpo hadice pre rozvod vzduchu.


Rýchlejšie vykúrenie aj väčších miestnosti vďaka ventilátoru


Ako bonus majú krbovej vložky Boreal v sebe zabudovanú aj turbínu - tangenciálny ventilátor, ktorý nasáva studený vzduch od podlahy, ten prechádza okolo vnútorného plášťa, kde sa zahrieva a vychádza prieduchy v hornej časti, kde je možné regulovať výstup vzduchu pomocou regulátora.


Vďaka tomu môžete rýchlejšie a rovnomernejšie vytopenit aj väčšie a vzdialenejšie priestory. Ak nechcete, tak nie je nutné turbínu zapájať a používať!Ventilátor je možné nastaviť na 3 pozície - pomalá rýchlosť, vysoká rýchlosť alebo prevádzku podľa termostatu, ktorý sám reguluje zapínanie a vypínanie ventilátora podľa teploty.


Príslušenstvo zadarmo


Ako príslušenstvo sa dodáva zadarmo žiaruvzdorná rukavice a tiež grilovacia mriežka, ktorú možno jednoducho nasadiť na rám dvierok.


Súčasťou krbovej vložky je tiež inštalačný Zazdívací rámik a stojan s výškovo nastaviteľnými nožičkami.

©RB Business 2015
Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 18.00
2019 RB Business Slovakia, s. r. o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.