Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. KRBOVÉ KACHLE, PECE, PIECKY
  3. Krbové kachle Boreal
  4. Boreal E1000 - krbové kachle závesné

Boreal E1000 - krbové kachle závesné

  • Novinka
  • Doprava ZADARMO

Boreal E1000 - krbové kachle závesnéModerné krbové ohnisko pre zavesenie na stenu - závesný krb. Súčasťou dodávky sú držiaky pre upevnenie na stenu. M... celý popis
980,00 €
816,67 €
bez DPH
Číslo produktu:BOE1000
Výrobca:Boreal
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Boreal E1000 - krbové kachle závesné


Moderné krbové ohnisko pre zavesenie na stenu - závesný krb. Súčasťou dodávky sú držiaky pre upevnenie na stenu. Možnosť prevedenie s čiernym orámovaním skla - variant E1000S.


Tito závesné krbové kachle sú určené pre inštaláciu na stenu bez podstavca a je možné použiť priame napojenie do komína alebo klasické vedenia dymovodov do komína zboku alebo zozadu. Toto ohnisko je možné v prípade Vašej preferencie umiestniť nielen na stenu, ale tiež na sokel či lavičku vyrobenú z kameňa, tvárnic či iného žiaruvzdorného materiálu.


Menovitý výkon: 13 kW


Výkonový rozsah: 5 - 13 kW


Účinnosť: 82%


Vykurovacia schopnosť: až 325 m3


Spotreba dreva: 3,6 kg / hod pri menovitom výkone


Rozmery celkovej v x š x h: 633 mm x 737 mm x 443,6 mm


Rozmery ohniska š x v x h: 580 x 306 x 286 mm


Max. dĺžka dreva: 60 cm


Odporúčané palivo: drevo, drevené brikety


Priemer dymovodu: 150 mm


Vývod: horný


Hmotnosť: cca 103 kg


Čo predstavujú výrobky Boreal?


Kachle radu Boreal sú vytvorené na základe viac ako 30 rokov skúseností podľa posledných trendov v dizajne a funkčnosti kachlí a krbov za použitia najmodernejších technológií výroby a kvalitných materiálov pri udržaní výhodných a dostupných cien. Všetky výrobky Boreal boli preskúšané a certifikáciou v štátnom zkušením ústavu v Brne, preto sa môžete spoľahnúť na dodržanie všetkých potrebných štandardov kvality a účinnosti.


materiály


Kachle Boreal sú dvojplášťové vyrobené z kvalitnej ocele s prímesou uhlíka pre dlhšiu životnosť a tepelnú odolnosť a stálosť. Dvierka krbových kachlí a celá spodná časť ohniska (najviac namáhané časti) sú vyrobené z kvalitnej liatiny. Ohnisko je obložené žiaruvzdornými tvarovkami českej výroby (značky Promat).


technológie spaľovania


Všetky krbové kachle Boreal majú ako štandard systém dvojstupňového spaľovania (privádzaný primárny, sekundárny a terciárny vzduch) pre vysokú účinnosť spaľovania, nízke emisie vypúšťané do ovzdušia a dlhú dobu horenia. Samozrejmosťou je tiež systém oplachu skla vzduchom tzv. Vzduchová clona, ​​ktorá udržuje sklo dlhšie čisté pri horení.


ovládanie kachlí


Každý užívateľ kachlí Boreal iste ocení jednoduché a pohodlné ovládanie kachlí pomocou jedného tiahla v spodnej časti kachlí. Posunom tohto regulačného tiahla dochádza k nastaveniu všetkých 3 prívodov vzduchu do optimálnej úrovne tak, aby kachle pracovali vo zvolenom režime. Pákové otváranie kachlí je jednoduché a dokáže dobre utesniť spaľovaciu komoru.


Rýchlejšie vykúrenie aj väčších miestnosti vďaka ventilátoru


Ako bonus majú kachle Boreal v sebe zabudovanú aj turbínu - tangenciálny ventilátor, ktorý nasáva studený vzduch od podlahy, ten prechádza okolo vnútorného plášťa pece, kde sa zahrieva a vychádza prieduchom v hornej části.Napriek tomu môžete rýchlejšie a rovnomernejšie vykúriť aj väčšie a vzdialenejšie priestory . Ak nechcete, tak nie je nutné turbínu zapájať a používať!Ventilátor je možné nastaviť na 3 pozície - pomalá rýchlosť, vysoká rýchlosť alebo prevádzku podľa termostatu, ktorý sám reguluje zapínanie a vypínanie ventilátora podľa teploty kachlí.


Príslušenstvo zadarmo


Ako príslušenstvo kachlí sa dodáva zadarmo žiaruvzdorná rukavica a tiež grilovacia mriežka, ktorú možno jednoducho nasadiť na rám dvierok.

©RB Business 2015
Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 18.00
2019 RB Business Slovakia, s. r. o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.